Menu
Your Cart

Fantazi Giyim

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Fantazi Giyim ve En Yeni Seçenekler

 

Sutyen ve tangadan oluşan fantazi giyim paketleri kategorilerde mevcuttur. Bunun yanı sıra bayan fantazi iç giyim alanında imal edilen son derece özgün tasarımlar da yer alıyor. Her ürünün beden ve renk seçimleri online mağazalardan yapılabilir. Teslimat süresi 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 

 Deri Jartiyerli ve Fileli Modeller

 

 Deri ve file unsurlarını birleştiren fantazi iç giyim seçenekleri bu kategoride bulunuyor. Önü bağcıklı olan bu ürünler son derece özgün bir tasarıma sahiptir. Ana renkleri arasında siyah ve kırmızı bulunuyor. Kullanılan kumaş tamamen sağlıklı ve kalitelidir. Cilt yüzeyinde herhangi bir tahrişe neden olmadan uzun ömürlü olarak giyilebilir.

 

 Fantazi İç Giyimde Külot ve Sutyen Seçenekleri

 

 Eldivenli Külot sutyen takımı kadın fantazi iç giyim alanındaki en orijinal ürünlerden biridir. Arkası açık olan bu modeller siyah renkleriyle imal ediliyor. Daha çok maskülen giyinmeyi seven kadınlar için idealdir. Üretiminde ve dağıtımında tamamen hijyenik kriterler baz alınmıştır. 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Fileleri ince olmasına rağmen dayanıklıdır.

 

 Dantelli Külot Sutyen Takımları ve Renk Seçenekleri

 

 Klasik ölçülerde ve standartlar imal edilen dantelli külot sutyen takımları farklı renklere ev sahipliği yapıyor. İsteyenler için beyaz ve krem gibi açık tonlar var. Daha orijinal renk seçimleri için mor ve mürdüm renkleri tercih edilebilir. Bir diğer seçenek ise çiçek motifleri ile zenginleştirilmiş modellerdir. Bu ürünler de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.