Menu
Your Cart

Elbise

Sia Less Göğüs Dekolteli Yan Tarafları Dantel Fantazi Elbise  Derin Göğüs Dekoltesi Ve Mükemmel Sırt Detayıyla İstediğiniz Seksi Ve Çekici Görünümü Yakalamanızı Sağlayarak , Yan Bölümü Ve İç Çamaşırının Dantel Olması Size Dantel Şıklığı Katacaktır Ürün Sia Less Firması Tarafından Üreti..
109,00TL 199,00TL
Vergiler Hariç:100,93TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kadınlar için özel gün ve gecelerde vazgeçilmez bir tercih olan gece elbisesi, şık ve dikkat çekici bir görünüm vermektedir. Derin yırtmaçlara sahip olan gece elbisesimodelleri zarif bir görünüm sağlamaktadır. Kadınlar özellikle vücut yapılarını ortaya çıkarmak için gece elbisesi tercih etmektedir. Kurtarıcı özelliğe sahip olan gece elbisesi, iddialı tasarımları ile dikkat çekmektedir.

 

 Özel Davetler İçin Gece Elbise Modelleri

 

 Gece elbisesinin çekiciliğini kullanmak isteyenler, bütün bakışları üzerinde toplamaktadır. Dikkat çekici olan gece elbisesimodelleri davetlerin gözdesi olunmasını sağlamaktadır. Sade ama vurucu bir güzellik sağlayan gece elbisesi, genç kadınların ilgisini çekmektedir. Canlı renklere sahip olan gece elbisesi, özel davetlerde ne giyilecek telaşından kurtarmaktadır.

 

 Kırmızı gece elbisesi daha çekici gösterirken, mavi gece elbisesi daha huzurlu göstermektedir. Sezonun renklerini taşıyan gece elbisesi, modaya uyum sağlayacak tasarımlara sahiptir. Bacaklarına güvenen kadınlar, gece elbisesi giymekten çekinmemektedir. Gece elbisesi ile daha uzun görünmek mümkündür. Herkesin beğenisini kazanan gece elbisesi, stil sahibi kadınların tercihidir. Vücut tipine uygun olan gece elbisesini tercih edenler, kendilerine daha gösterişli bir hava katmaktadır.

 Fantazi Elbise