Menu
Your Cart

Büyük Beden Fantazi İç Giyim

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kendi bedenlerine uygun kıyafet ve fantazi iç giyim bulmakta güçlük çeken kadınlar için özel olarak üretilmiş ürünler mevcut. Online platformlarda büyük beden fantazi giyim modelleri kategorisine tıklayan müstakbel alıcılar en yeni seçenekleri en uygun fiyatlarla satın alma şansına sahip.

 

 Büyük Beden Siyah Transparan Gecelikler

 

 Siyah transparan gecelikler büyük beden fantazi giyim içerisinde en çok satan ürünlerin başında geliyor. XXL bedeninde imal edilen ve özel tüllü yapısıyla fazlaca beğenilen bu ürünlerin renkleri tamamen orijinaldir. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen hiçbir boya kullanılmaması nedeniyle estetik olduğu kadar sağlıklı giyimler için de idealdir. Garanti süresi 1 yıldır. Ancak yıkama talimatlarına dikkat edildiği takdirde çok daha uzun ömürlü olarak giyilebilir.

 

 Çorap Hediyeli Büyük Beden Jartiyer Takımları

 

 Yüzde on dörtlük indirim oranlarıyla her bütçeye uygun olarak nitelendirilen jartiyer takımları kırmızı ve siyah renklerine ev sahipliği yapıyor. Kampanyalı ürünler kategorisinde yer alan jartiyerler aynı zamanda çorap hediyesi ile birlikte alıcıları memnun ediyor. 3 parçadan oluşan sette babydoll, tanga ve kelepçe de mevcuttur.