Menu
Your Cart

Büyük Beden Gecelik

Sia Less Kırmızı Büyük Beden Fantazi Jartiyer 3261XL-XXL ve 3XL-4XL bedenleri mevcuttur.3 parçadır. (Gecelik, Külot ve Standart Düz Kırmızı Çorap)  Kırmızı renk...
89,00TL 139,00TL
Vergiler Hariç:82,41TL
Sia Less Siyah Büyük Beden Fantazi Jartiyer 3261XL-XXL ve 3XL-4XL bedenleri mevcuttur.3 parçadır. (  Külot ve Standart Düz Siyah Çorap)Siyah renk.  ..
89,00TL 139,00TL
Vergiler Hariç:82,41TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Alıcıların indirim oranlarından da faydalanarak büyük ilgi gösterdiği Büyük beden fantazi gecelik modelleri aynı zamanda sabahlık olarak da giyilebildiği için tercih sebebi olarak görülüyor. Çorap hediyeli kampanyalı ürünlerin yanı sıra transparan gecelikler de her yaştan kadının alışveriş sepetlerine eklediği, son derece estetik ve baştan çıkarıcı tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

 

 Beyaz dantel işlemeleriyle benzerlerinden ayrılan fantazigecelik modelleri toplamda yüzde ellilik oranlarla satışa çıkarılmaktadır. Tül kumaşın kullanıldığı bu modellerde derin bir bacak dekoltesi yer alıyor. Tamamen orijinal renklere ev sahipliği yapan dantel işlemeli uzun geceliklerde hiçbir boya maddesi kullanılmamıştır. Transparan likra kumaşının olanca kalitesini yansıtan ürünlerin üzerinde yer alan çiçek desenleri lazer teknoloji kullanılarak imal edilmiştir.

 

 Şeker Pembesi Fantazi Gecelikler

 

 Hep aynı renklerden sıkılanlar için fazlasıyla marjinal ve göze hoş gelen bir renk olan şeker pembesinin kullanıldığı fantazi gecelikler bir diğer alternatif olarak düşünülebilir. Ürün ambalajında toplamda iki parça mevcuttur. Bu parçalardan biri geceliğin kendisi iken tanga da hediye olarak gönderiliyor. Diğer ürünler gibi bu gecelikler de tamamen yerli üretimdir.